+38 044 2920103
+38 050 3843008
Зворотний дзвінок

Про компанію

Головна    Про компанію

"Матрикс" НДЦ МБТ 18 років на ринку і має великий досвід надання консультаційних послуг для учасників медичного ринку - вітчизняних імпортерів та виробників медичної та фармацевтичної продукції, іноземних виробників та представництв, лікувальних закладів та пацієнтів, наукових і комерційних структур. Поради наших консультантів допоможуть вам з "найменшими втратами" подолати бюрократичні бар'єри на шляху легалізації продукції або ми самі виконаємо для вас всі необхідні роботи і позбавимо вас від зайвих втрат часу, грошей та нервів. Ми завжди з радістю спілкуємося з представниками засобів масової інформації, освітніми та громадськими організаціями, діяльність яких спрямована на турботу про здоров'я людини та високу якість життя.

"Матрикс" НИЦ МБТ надає послуги в галузі:

  • Консалтинг в питаннях оцінки відповідності, сертифікації, експертизи, випробувань виробів медичного призначення іноземного та вітчизняного виробництва.
  • Консалтинг в питаннях експертиз, випробувань і проведення реєстрації лікарських засобів.
  • Консалтинг в питаннях експертиз, випробувань і проведення реєстрації харчових та біологічно активних добавок, засобів косметології.

Реалізація даних послуг визначає місію підприємства, прийнята вищим керівництвом підприємства.

"Матрикс" НДЦ МБТ активно залучає інвестиції, бере участь в інноваційних конкурсах та програмах, запрошує партнерів та однодумців, зацікавлених у розвитку сучасних напрямків медико-біологічних досліджень і виробництва, створення нових робочих місць у високотехнологічних областях виробництва, освоєння нових ринків збуту медико-біологічної продукції І послуг.

Прийнявши рішення про співпрацю з нами по будь-якій з тем, Ви знайдете високопрофесійного партнера, який ефективно виконує поставлені завдання і вживає всі заходи для вирішення Ваших завдань і збільшення Вашого прибутку.

Ваш запрос в обработке