+38 044 2920103
+38 050 3840406
Зворотний дзвінок

 

МАТРИКС

Науково-дослідний центр медико-біологічних технологій «Матрикс» має багаторічний досвід з проведення консультацій та надання послуг для суб'єктів господарювання на медичному ринку України: вітчизняних імпортерів та виробників медичних виробів і фармацевтичної продукції, іноземних компаній та представництв, наукових і комерційних структур. Робота наших консультантів допомагає подолати бюрократичні бар'єри при проходженні процедури реєстрації та сертифікації і зберігає час, гроші та нерви клієнтів.

Спілкування та налагодження звʼязків з представниками засобів масової інформації, освітніми та громадськими організаціями, що освітлюють тематику здоров'я людини та високу якість життя, також важливе для актуалізації нашої діяльності.

Компанія «Матрикс» пропонує високоякісні послуги з проходження процедури оцінки відповідності та сертифікації медичних виробів в Україні.

Державна реєстрація медичних виробів полягає у отриманні підтвердження відповідності вимогам Технічних регламентів з оформленням декларації відповідності та, якщо необхідно, сертифіката відповідності.

Наші пріоритети
1
Надання якісних послуг
2
Оператівність виконання замовлень
3
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Новини

20/02/2019

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення національного класифікатору медичних виробів НКМВ 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»

19/07/2018

18 липня в ході офіційного візиту до України директора Агентства GMDN у Великобританії Марка Уесмута (Mark Wasmuth) підписано меморандум про співпрацю з МОЗ України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (далі — Мінекономрозвитку). З нагоди цієї події відбувся спільний брифінг представників міністерств щодо запровадження в Україні GMDN — міжнародного класифікатора, який використовується для ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та медичного обладнання.

Ваш запрос в обработке