+38 044 2920103
+38 050 3843008
Зворотний дзвінок

Політика якості

Головна    Політика якості

"Матрикс" НДЦ МБТ функціонує на ринку України 15 років і орієнтований на надання послуг в галузіі:

експертизи, випробувань медичних виробів призначення іноземного і вітчизняного виробництва,
консалтингу в питаннях експертизи, випробувань і проведення реєстрації лікарських засобів,
консалтингу в питаннях експертизи, випробувань і проведення реєстрації харчових і біологічно активних добавок, засобів косметології.

Реалізацію цих послуг визначає місія підприємства, прийнята вищим керівництвом підприємства:

РОБИТИ ВСЕ ДЛЯ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ.

Стратегічним завданням, яке дозволяє виконувати місію підприємства є:

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗУМОВНОЇ ВІДПОВІДНОСТІ ЯКОСТІ ПОСЛУГ ПОТРЕБАМ І ОЧІКУВАННЯМ КЛІЄНТА.

Керівництво компанії вважає, що забезпечити динамічний розвиток підприємства і його інтеграцію в світову економіку, а також виконати поставлене стратегічне завдання можна тільки завдяки високій якості послуг, що надаються, для досягнення якої підприємство:

Впроваджує і постійно розвиває систему менеджменту якості підприємства відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001: 2000.
Систематично вивчає потреби клієнтів і вживає всіх заходів, що забезпечують готовність компанії задовольнити вже сформовані або спрогнозовані потреби.
Постійно розвиває професіоналізм, компетентність і персональну відповідальність працівників на базі безперервного підвищення їх знань і кваліфікації.
Забезпечує неухильне дотримання і постійне вдосконалення технологій надання послуг.
Вибирає надійних партнерів, здатних надавати тільки високоякісні послуги.
Попереджає появу невідповідностей на всіх етапах виконання робіт, пов'язаних з наданням послуг.
Створює такі взаємини між працівниками, коли кожен співробітник, який виконує свою частину робіт, розглядає співробітника, що виконує наступний етап робіт, як свого клієнта і забезпечує очікувану якість виконаної роботи.
Постійне поліпшення процесів діяльності підприємства входить в сферу компетенції керівництва підприємства, і безпосередніх виконавців. Кожен з них несе відповідальність в межах, встановлених впровадженою на підприємстві системою управління якістю. Керівництво підприємства бачить своє основне завдання в створенні умов, які забезпечують усвідомлене залучення працівників "Матрикс" НДЦ МБТ в процес управління якістю, максимальний розвиток їх творчих здібностей.

Вище керівництво підприємства бере на себе відповідальність за реалізацію Політики в області якості і постійне поліпшення системи менеджменту якості.

Ваш запрос в обработке